Вікторина «Подорож столицями Європи: Берлін»

Період із вересня 2017 року до липня 2018 року оголошений в Україні та Німеччині Українсько-німецьким роком мов. Наш коледж теж долучився до проведення Року німецької мови в Україні.

1 березня 2018 року у ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ” викладачем німецької мови Бєловою А.О. був проведений виховний захід Вікторина «Подорож столицями Європи: Берлін», до якого долучилися студенти спеціальності «Туризм» (групи Т-1, Т-2, ТО-31) та учні Бердянської гімназії №3 «Сузір’я» разом з вчителем німецької мови Бесчастною В.А.

Гостей та студентів привітала директор коледжу Шишкіна Г.В., яка побажала всім учасникам заходу перемоги, та наголосила на важливості вивчення іноземних мов у сучасному житті, коли всі шляхи до Європи нам, українцям, відкриті.

Оцінювали виступи команд „DieTouristen“ (Туристи) (Група Т-2) та „LustigeReisenden“ (Веселі мандрівники) (учні гімназії «Сузір’я»), компетентне журі у складі: Бесчастна В.А., Кривунь Е.О. та Берегой У.

Відкрили захід студенти групи ТО-31 Ревенко В. та Берегой У. постановкою сценки «Зустріч з подругою з Німеччини». Студентки показали добрі знання Німеччини, німецької мови та свої акторські творчі здібності.

Вікторина пройшла в дружній атмосфері та була дуже пізнавальною, як для учнів гімназії так і студентів коледжу. І учасники, і глядачі змогли віртуально побувати у відомій столиці Європи – Берліні, потренуватись у спілкуванні на тему «Німеччина. Берлін. Визначні місця Німеччини».

Конкурс пожвавили вдало підібрані відео про Німеччину та мотиваційний ролик «Чому нам потрібно вчити німецьку мову?», який, маємо надію, буде спонукати студентів спеціальності «Туризм» і в подальшому старанно вивчати німецьку мову, щоб стати висококваліфікованими фахівцями в своїй галузі. Глядачі заходу теж не залишились осторонь, змогли показати свої знання про європейську країну та її визначні місця!

Внесли живий струмінь у вікторину і читці поезій німецьких класиків Й.В. Гете та Г. Гейне – Бесчастна Ганна, Ізвєкова Катерина, Жила Марія (гр.Т-1), а особливо Ревенко Валерія (гр. ТО-31) та Вихрицький Владислав (гр. БФ-1), що вразили всіх присутніх виконанням вірша Гете «Знахідка» німецькою мовою під акомпанемент гітари.

З метою профорієнтації учнів гімназії «Сузір’я» Асєєвою І.О. було проведено інформаційну хвилинку про спеціальності ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ”.

Наприкінці Вікторини учасники заходу були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Дякуємо всім учасникам заходу за активність та розуміння під час підготовки та проведення. Успіхів вам! Viel Erfolg und Spaß!