Випускний вечір для груп: АП-41, М-41 та Ф-31

30 червня 2016 року в актовій залі коледжу пройшов випускний вечір для груп: АП-41, М-41 та Ф-31. У цей день випускників привітали викладачі коледжу, адміністрація, а також рідні й близькі.

За традицією, свято розпочалося з урочистого звучання гімну України, а потім – традиційного вальсу у виконанні колективу «Мегаполіс» Після чого гостей розважали ведучі Черемісіна Емілія та Сентюшкін Геннадій. Та й самі «новоспечені спеціалісти» не залишилися осторонь й підготували свій прощальний рапорт. Крім цього, випускники ще порадували присутніх запальним танцем (Запорожець Олександра та Дедушев Роман) та грою на гітарі (Савранський Платон).

Заступник директора з виховної роботи. Ірза Л.В. щиро привітала усіх випускників та їх батьків з такою знаменною датою і вручила дипломи з відзнакою та грамоти за успішне навчання, а також висловила подяку батькам за гідне виховання тих студентів, які протягом усього навчання брали активну участь у спортивному та громадському житті коледжу, а також у художній самодіяльності.

Особливу подяку висловили відмінницям навчання: Запорожець Олександрі (Ф-31) та Дубудєловій Анастасії (АП-41); спортсменам за призові місця у змаганнях – Чердаклієву Артему, Скобелю Андрію, Герченову Івану, Боброву Дмитру, Златєву Владиславу, Буту Максиму, Куризіній Анастасії, Грибовській Діані, Метрушину Олександру, Горай Андрію. Неможна не відзначити також учасників художньої самодіяльності: Савранського Платона, Горая Андрія, Чердаклієва Артема та Запорожець Олександру.

Сьогодні, у такий святковий для нас усіх час, хочеться побажати вам, хлопці та дівчата, світлого шляху до тих цілей, котрі ви собі намітили, удачі та везіння, здоров’я та щастя.

Від імені усіх батьків виступила мати випускниці групи АП-41 Грибовської Діани, Бабка Наталія Антонівна,  яка привітала викладачів коледжу, адміністрацію і, перш за все випускників, з такою знаменною датою.

Слово для вітання й вручення дипломів групі Ф-31 узяла голова циклової комісії економічних дисциплін та сфери обслуговування Шатохіна Віта Іванівна; групі М-41 – завідувач механіко-технологічного відділення Єлізарова Зоя Іванівна; групі АП-41 – голова циклової комісії агрономічних дисциплін Коваленко Вікторія Геннадіївна.

Не залишилися осторонь і студенти-першокурсники. Випускників прийшли поздоровити й вручити солодкі призи Кривцун Євген, Шаповал Євген та Михайло, Плиска Діана.

У фінальній частині урочистого вечора усі студенти отримали дипломи молодших спеціалістів.

Пусть в этот день с Вами вновь

Проносятся мгновенья первой встречи.

И первый друг, и первая любовь –

Все чтоб исполнилось в прощальный этот вечер.

Чтобы душой любили свое дело,

Чтоб повстречали настоящую любовь!

Вперед, выпускники, шагайте смело,

Вам счастья и удач желаем вновь!!

І завершився випускний вечір Гімном коледжу, у виконанні Люцканова Віталія, Хіль Валерії, Мостової Альони та Лубяніченка Олександра й Євсєєвої Тетяни.

Щасливих доріг, дорогі випускники!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6302276548334676209?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.