Випускний вечір для груп ТК-41 та ТВ-41

29 січня у актовій залі відбувся випускний вечір для груп ТК-41 та ТВ-41. У цей день випускників привітали викладачі коледжу, адміністрація, а також рідні й близькі.

За традицією, свято розпочалося з урочистого звучання гімну України, після якого гостей розважали ведучі (Сентюшкін Геннадій, Черемісіна Емілія) та  колектив художньої самодіяльності на чолі з Люцкановим В.В. Та й самі «новоспечені спеціалісти» не залишилися осторонь й підготували свій прощальний рапорт.

Від імені усіх батьків викладачів коледжу, адміністрацію і, перш за все випускників, привітала Носкова Тетяна Володимирівна, а Григоренко Валентина Федорівна – від імені усіх викладачів.

Шишкіна Г.В. привітала усіх з такою знаменною датою і вручила дипломи з відзнакою та грамоти за успішне навчання, а також висловила подяку батькам за гідне виховання тих студентів, які протягом усього навчання брали активну участь у спортивному та громадському житті коледжу, а також у художній самодіяльності.

Гордістю цього випуску стали студенти: Федорова Таїсія, Клєвцов Олександр, Дудка Олександра, Бульба Єлизавета, Барканова Ірина (студенти-відмінники); Бикова Катерина, Берест Наталя (спортсмени)., Бикова Катерина, Жилябіна Анастасія, Фудорова Таїсія (художня самодіяльність).

У фінальній частині урочистого вечора усі студенти отримали дипломи молодших спеціалістів.

Бажаємо усім випускникам успіхів і нових досягнень у житті та кар’єрі!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/4141?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.