Випускний вечір для групи ТО-41

26 лютого у актовій залі відбувся випускний вечір для групи ТО-41. У цей день випускників привітали викладачі коледжу, адміністрація, а також рідні й близькі.

За традицією, свято розпочалося з урочистого звучання гімну України, після якого гостей розважали ведучі (Сентюшкін Геннадій, Черемісіна Емілія) та  колектив художньої самодіяльності на чолі з Люцкановим В.В. Та й самі «новоспечені спеціалісти» не залишилися осторонь й підготували свій прощальний рапорт.

Від імені усіх батьків викладачів коледжу, адміністрацію і, перш за все випускників, привітав батько Коновалюк Анни – Олег Арсентійович, а Григор’єва Любов Володимирівна – від імені усіх викладачів.

Головко Л.І. привітала усіх з такою знаменною датою і вручила дипломи з відзнакою та грамоти за успішне навчання, а також висловила подяку батькам за гідне виховання тих студентів, які протягом усього навчання брали активну участь у спортивному та громадському житті коледжу, а також у художній самодіяльності.

Гордістю цього випуску стали студенти: Ростовська Влада та Гандзюк Софія (студенти-відмінники); Карасевич Олександр (спортсмен); Коновалюк Анна та Кучумова Катерина (художня самодіяльність)

У фінальній частині урочистого вечора усі студенти отримали дипломи молодших спеціалістів.

Разом з туристами дипломи отримали студенти-механіки, які навчалися на заочному відділенні. Їх привітала і вручила дипломи методист відділення Володіна Тамара Михайлівна.

За традицією, яка вже склалася, вечір закінчився урочистим виконанням Гімну коледжу.

Бажаємо усім випускникам успіхів і нових досягнень у житті та кар’єрі!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/4108?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.