Випускний вечір групи ТО-41

27 лютого 2015 року в актовій залі ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбувся випускний вечір групи ТО-41 («Туристичне обслуговування»). У цей день випускників привітали: завідувач економічним відділенням – Ніколаєва Ірина Віталіївна, голова циклової комісії економічних дисциплін та сфери обслуговування — Шатохіна Віта Іванівнаа також класні керівники групи, викладачі, батьки, студенти.

За традицією, свято розпочалося урочистим виконанням гімну України, після якого гостей розважали ведучі - Баранова Діана й Сентюшкін Геннадій і колектив художньої самодіяльності «Мегаполіс» на чолі з Люцкановим В.В. та Барановою П.В., та й самі «новоспечені спеціалісти» не залишилися осторонь й підготували свій прощальний рапорт.

Ніколаєва Ірина Віталіївна та Шатохіна Віта Іванівна привітала усіх випускників та їх батьків з такою знаменною датою й вручили диплом з відзнакою Алєніковій К.О., дипломи молодших спеціалістів, подяки за  активну участь у художній самодіяльності (Алєніковій К.О., Насєдкіній І.П.), а також висловила подяку батькам за гідне виховання їхніх дітей.

Бажаємо нашим випускникам успіхів і нових досягнень у житті, навчанні та подальшій трудовій кар’єрі!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/412015?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.