Випускний вечір студентів груп ТК-41 та ТВ-41

31 січня 2017 року відбувся випускний вечір студентів груп ТК-41 та ТВ-41. У цей день випускників привітали викладачі коледжу, адміністрація, рідні та близькі, а також першокурсники, які прийняли  навчальну естафету у випускників.

Свято розпочалося з урочистого звучання Гімну коледжу та гімну України. Випускники груп ТК-41, ТВ-41 підготували свій прощальний рапорт. Заступник директора з навчальної роботи Ніколаєва І.В. привітала усіх випускників та їх батьків з такою знаменною датою і вручила дипломи з відзнакою та грамоти за успішне навчання, а також висловила подяку батькам за гідне виховання  тих студентів, які протягом усього навчання брали активну участь у спортивному та громадському житті коледжу, а також у художній самодіяльності.

Від імені усіх батьків виступила мати випускниці групи ТВ-41 Черемісіної Емілії, Забуга Ольга Вікторівна, яка привітала випускників та викладачів з цією знаменною подією.

Слово для вручення дипломів групи ТВ-41 взяла завідувач механіко-технологічним відділенням Єлізарова Зоя Іванівна, а групи ТК-41 – голова циклової комісії хіміко-технологічних дисциплін Нестерова Юлія Володимирівна.

Шановні наші випускники крокуйте сміливо у «доросле» життя і з гордістю несіть звання випускника нашого коледжу.

В добрий путь!!!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6382824776247924193?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.