Випускний вечір у групах ТВ-41, ТК-41 та ТО-41

31 січня 2019 рокуу ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбувся випускний вечір студентів груп ТК-41 ,ТВ-41 та ТО-41. У цей святковий день випускників привітали адміністрація,викладачі коледжу, рідні та близькі, а також першокурсники, які прийняли навчальну естафету у випускників.

За традицією, свято розпочалося урочистим виконанням гімну України, після якого гостей розважали ведучі –  Деревцов Артем та Лузіна Уляна та колектив художньої самодіяльності «Мегаполіс» на чолі з Люцкановим В.В.. Та й самі «новоспечені спеціалісти» не залишилися осторонь й підготували свої прощальні рапорти, які присутні у залі дуже високо оцінили. Студенти першого курсу теж привітали випускників та вручили їм солодкі подарунки.

З теплими словами виступили завідувачі відділень Єлізарова З.І. та Рибалко Є.В., які  вручили грамоти-подяки батькам кращих випускників та  дипломи. Від класних керівників коледжу до випускників з напутнім словом звернулись  Бєлова А.О., Григор`єва Н.А. та побажали їм легких доріг і світлого майбутнього. А випускники, в свою чергу, склали свій урочистий рапорт та вручили викладачам квіти та солодкі подарунки в знак подяки за їх нелегкий труд.

Від імені усіх батьків адміністрацію, викладачів коледжу і, перш за все випускників, привітала мати Оксанчука Олександра – Наталя Леонідівна.

У фінальній частині урочистого вечора для усіхгостей був сюрпризом виступ зірки-суперфіналіста шоу “Х-фактор” Дмитра Волканова, який привітав випускників з закінченням навчання.

Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

Щасливої дороги!!!