Випускний вечір в групах Т-4 та ХТ-4

31 січня 2020 року останній свій рапорт здавали групи Т-4 та ХТ-4. Святковий випускний вечір розпочався із вальсу, який нам подарував танцювальний колектив коледжу «Мегаполіс». Потім  на сцену піднялася група Т-4, яка подякувала адміністрації та колективу коледжу за знання, турботу та роки, які ми провели пліч-о-пліч.

Наступним номером став танок «Я тепер студент», за яким в останній на сцену піднялась група ХТ-4, яка також подякувала викладачам за терпіння, турботу та необхідні в житті цінності, якими вони ділились протягом останніх років.

Потім зал порадував керівник художньої самодіяльності коледжу Люцканов В.В., який виконав пісню «Моя неземная», а після нього на сцену піднявся танцювальний колектив коледжу «Мегаполіс», який виконав танець «Mon amour».

За традицією випускників вітали першокурсники, які подарували старостам груп солодкі подарунки, а від класних керівників свої привітання подарувала «друга мама» групи Т-4 Лифарь О.А.

Протягом останніх років незмінними учасницями колективу «Мегаполіс» були здобувачі освіти Щербакова Дар’я, Солощенко Катерина і Котт Ганна, які наостанок вирішили здивувати всіх і виконали складний танець з багатьма підтримками.

Привітання випускникам від батьків передала мати Щербакової Дар’ї – Щербакова О.П. А продовжив батьківську тему, розчуливши всіх присутніх, Люцканов В.В. виконавши чудову пісню «Помолимся за родителей».

Після цього перейшли до головної події вечора, а саме вручення дипломів від завідуючих відділеннями Рибалки Є.В. та Єлізарової З.І.

Заключним номером концерту став танець «Попурі», який колектив «Мегаполіс» подарував своїм випускницям, згадавши майже всі танки, які вони танцювали протягом останніх років.

Колектив коледжу дуже вдячний групам Т-4 і ХТ-4 і їх класним керівникам за такий чудовий і душевний вечір і бажає здобувачам освіти віри в себе, самореалізації і щастя у майбутньому житті.

Ми не кажемо, Вам, прощавайте, ми кажемо – до нових зустрічей.