«Вишивана моя Україна»


Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна»

Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» прийшла і до Бердянська. Вважається, що вишивка – джерело української гармонії, оберіг, символ здоров’я, краси, любові та захисту. Ось вже близько двох місяців на карті-полотні “Вишивана моя Україна” хрестик за хрестиком з’являються візерунки, притаманні різним регіонам України – це символи, в яких закодовано мир та добробут, здоров’я та щаслива доля і все те, що ми бажаємо своїм родинам та нашій Україні.

Перебуваючи у Бердянську, цей оберіг об’єднав не тільки казначеїв, але й усіх, хто бачив та торкався до нього. В заході взяли участь студенти та викладачі коледжу, які не байдужі до народного мистецтва, до краси та символіки української вишивки, справжні патріоти своєї держави!!

 Не випадково з вишитою картою працівники казначейства 15.12. 2016 року завітали саме до коледжу, який готує справжніх патріотів та відданих своїй справі людей – до Відокремленого структурного підрозділу «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету». Наш навчальний заклад з багатовіковою історією, який тісно співпрацює з казначейством. А саме: під час проходження практики студентів-фінансистів, працевлаштування випускників, проведення спільних виховних заходів тощо. Така плідна співпраця є вагомою, оскільки пріоритетним напрямком виховання молоді є виховання громадянина – патріота та передача досвіду поколінням.

Презентація карти «Вишивана моя Україна» стала яскравим заходом, у ході якого присутні мали змогу торкнутися проявів українського національного мистецтва.

Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:

Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6364598255207806689?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.