Виставка-екологічний журнал “32 роки по тому”

Відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2017-2018 н.р. бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. і Романець Д.В. була сформована виставка-екологічний журнал «32 роки по тому», присвячена річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Цього року виповнюється 32 роки з моменту Чорнобильської катастрофи ‒ найбільшої за всю історію ядерної енергетики у світі. Виросло вже ціле покоління, яке не застало цю жахливу трагедію, але в цей день, 26 квітня, ми традиційно згадуємо про Чорнобиль. У 1986 році на Чорнобильському реакторі №4 прогримів вибух, і кілька сотень працівників та пожежних намагалися загасити пожежу, що горіла 10 днів. Світ огорнула хмара радіації. Тоді загинули близько 50 працівників станції і постраждали сотні рятувальників. Визначити масштаби катастрофи та її впливу на здоровʼя людей досі важко ‒ тільки від раку, що розвинувся в результаті отриманої дози радіації, померло (за різними даними) від 4 до 200 тисяч осіб. Припʼять і навколишні райони ще кілька століть будуть небезпечними для проживання людей.

На виставці представлено фотоекскурс в трагічну історію Чорнобиля, тож запрошуємо усіх бажаючих до читальної зали ознайомитися з фотографіями аварії на Чорнобильській АЕС, зроблених з 1986 по 2016 роки.

Чорнобиль 2-min