Виставка-інтерпретація “Козацька Україна”

Відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2018-2019 н.р. бібліотекарем коледжу Романець Д.В. була сформована виставка-інтерпретація «Козацька Україна», присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва. На виставці представлені: підбірка книг про історію українського козацтва, про розвиток українського війська, про гетьманів Запорозької Січі, підбірка творів художньої літератури, у яких відображено історію України доби Козаччини.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено свято – «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

Запрошуємо усіх, кого цікавить минуле нашої країни, до читальної зали коледжу ознайомитися з матеріалами виставки-інтерпретації «Козацька Україна».