Виставка-пам’ять “Згадай, Україно, вогненні роки”

Відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2017-2018 н.р. бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. і Романець Д.В. була сформована виставка-пам’ять “Згадай, Україно, вогненні роки”, присвячена до Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

На виставці представлено інформаційні матеріали про трагічні роки війни через долі та звитяги чоловіків і жінок – уродженців різних куточків України та світу, які воювали у регулярних арміях або були партизанами, служили у допоміжних формуваннях або на передовій, пройшли всю війну або героїчно загинули в боротьбі; про квітку маку в українській традиції, про мак як символ пам’яті у світі та Україні; а також наведено статистичні дані про втрати українців у воєнні роки.

виставка 8 травня-min