Волонтерська акція «Бердянськ: Обирай найкраще!»


Напередодні Дня звільнення міста Бердянська від німецько-фашистських загарбників студенти ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» провели волонтерську акцію «Бердянськ: Обирай найкраще!»

В рамках акції студентами та викладачами коледжу було розроблено анкету для виявлення вражень гостей міста від відпочинку, рівня обслуговування на підприємствах розміщення, харчування, на транспорті тощо.

Кожному гостю, який взяв участь у акції, було вручено карту міста, розроблену студентами коледжу. Сподіваємось, що карта, на якій позначено вулиці центру Бердянська, заклади харчування та розміщення, видатні туристичні пам’ятки, стане в нагоді всім.

Студенти коледжу висловлюють щиру подяку заступнику міського голови Плющій Ірині Миколаївні за надану підтримку та допомогу.

Матеріали проведеного анкетування будуть передані до міськвиконкому для подальшого опрацювання. Маємо надію, що результати проведеної акції дозволять підвищити рівень комфорту перебування відпочиваючих у нашому чудовому місті.

Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:

Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6444372034320830705?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.