Вшанування Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Згідно плану заходів щодо вшанування Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу у ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» викладач соціально-гуманітарних дисциплін Рибалко Євген Вікторович 26 травня 2016 р. організував перегляд першокурсниками коледжу фільму «Хайтарма». Фільм створений на основі реальних подій і розповідає про сталінську депортацію кримських татар, вчинену у травні 1944 року. Ця трагічна сторінка в історії кримськотатарського народу показана через погляд прославленого льотчика, національного героя кримських татар Амет-Хана Султана: після вигнання нацистських окупантів з Криму, військове командування дозволило Амет-Хану разом з його бойовими товаришами відвідати батьків у Алупці. За збігом обставин на час перебування льотчиків у Алупці припала операція НКВС з примусової депортації кримських татар. Радянський ас, якого боялися німецькі пілоти, не зміг захистити свій народ від злочину Сталінського режиму.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6289330508245649393?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.