З Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Щирі вітання зі святом — Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані  між собою, символізують зв’язок  поколінь, давню історичну традицію.

Присвята Богородиця вважалась покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

Викладачів, співробітників та студентів зі святом привітали директор коледжу Шишкіна Галина Валентинівна, голова профкому Попова Ольга Іванівна та гість —  старший лейтенант Національної гвардії України, який брав участь у бойових діях у зоні АТО, Піроженко Сергій Миколайович.

Студенти привітали всіх чоловіків чудовою концертною програмою.

Сьогодні вшановували тих, хто героїчно захищав і захищає наші рідні рубежі, хто зберігає вірність військовому обов’язку. Завдяки їм ми відчуваємо впевненість, спокій, велич нашої країни.

Здоров’я всім, успіхів, щастя, миру, любові та взаєморозуміння в сім’ї!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/yVertB?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.