З ПЕРШИМ ВЕРЕСНЯ – ДНЕМ ЗНАНЬ!

1 вересня у стінах ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбулося традиційне для цього дня Свято – День знань!

Надзвичайно яскравим і пам’ятним став цей осінній день для присутніх, який розпочався з урочистого звучання Гімну України, а святкова програма та привітання були спрямовані на патріотичне єднання усіх і кожного зокрема.

З напутнім словом перед студентами, викладачами та батьками виступив отець Василь настоятель храму Свято-Покровської Божої матері с Осипенко. Також наших студентів, і, особливо, першокурсників привітали: начальник Центрального Бердянського відділення Райффайзен Банк Аваль Халабузарь Георгій Іванович, а також Бабанін Олександр Олександрович, депутат Бердянської міської ради, помічник народного депутата України Пономарьова Олександра Сергійовича.

З вітальним словом до викладачів та студентів звернулася директор коледжу, Заслужений працівник освіти України  Шишкіна Галина Валентинівна. Почесними грамотами були нагороджені викладачі Григоренко Валентина Федорівна, Коваленко Вікторія Геннадіївна, Тимошенко Андрій Миколайович та студенти-відмінники Федорова Тая, Дудка Олександра, Барканова Ірина, Попівщий Юрій, Сулакова Лілія, Бульба Єлизавета, Гандзюк Софія.

Також Галина Валентинівна щиро подякувала студентам, які брали активну участь у суспільному житті коледжу, а також у спортивних змаганнях та конкурсах художньої самодіяльності. Танцювальному колективу «Мегаполіс», на чолі з Барановою Поліною Валеріївною, був вручений диплом ІІ ступеню, а Люцканов Віталій Володимирович отримав диплом за І місце у фестивалі «Софіївські зорі».

Бажаємо викладачам міцного здоров’я та творчої наснаги, а студентам – нових радісних та захоплюючих відкриттів у країні Знань, нових друзів та досягнень!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/103?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.