З ювілеєм, коледже! 95-річчям з дня заснування ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»

03 жовтня 2019 року ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного» відсвяткував 95-річчя з дня заснування закладу. На урочистості з нагоди ювілею завітали представники міської ради: заступник Бердянського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнова Юлія Вікторівна, депутат Бердянської міської ради, помічник народного депутата, Пономарьова Олександра Сергійовича Безверхий Володимир Петрович, голова Бердянської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Будніков Борис Петрович, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААНУ, Заслужений працівник освіти України, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Кюрчев Володимир Миколайович, кандидат технічних наук, доцент кафедри технології харчування та готельно-ресторанної  справи ТДАТУ Загорко Надія Петрівна, Депутат Бердянської міської ради, представник ПрАТ «Бердянські жниварки» Варванін Ігор Валерійович, ветерани та випускники коледжу.

Дев’яносто п’ятирічну історію коледжу створювали декілька поколінь людей, які у свій час пов’язали долю з освітнім закладом. З великою шаною присутні вітали ветеранів педагогічної праці – творців славної історії коледжу.

Директор коледжу Шишкіна Галина Валентинівна привітала працівників із визначною датою. Зазначила, що 95 – це поважний вік для закладу освіти – є що згадати, над чим задуматися та, найголовніше, є чим пишатися. Адже сьогодні ми потужний заклад освіти з міцними теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників. Сотні студентів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності. Галина Валентинівна наголосила, що 95 – це той вік, коли є досвід і мудрість, але, разом з тим, молодість і бадьорість, нові ідеї та погляди у майбутнє, і побажала всім міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, миру та душевної злагоди.

Високий рівень фахової підготовки студентів та творчий професіональний колектив коледжу, який самовіддано працює над забезпеченням якісної фахової передвищої освіти, відзначив ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, Заслужений працівник освіти України Кюрчев В.М. Володимир Миколайович зазначив, що сьогодні коледж займає провідне місце в десятці кращих серед закладів фахової передвищої освіти нашої держави. В рамках Болонського процесу ми успішно запроваджуємо європейські підходи до підготовки нової генерації інтелектуальної еліти. Ми вправно крокуємо вперед, впроваджуючи дуальну освіту, розширюючи бази практик, тим самим відкриваючи нові горизонти молоді. Побажав усім присутнім успіхів у плеканні молодої надії нашої держави, натхнення і жаги творчого пошуку, багатогранного і плідного життя.

З вітальним словом виступили заступник Бердянського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнова Юлія Вікторівна та депутат Бердянської міської ради, помічник народного депутата України Пономарьова Олександра Сергійовича Безверхий Володимир Петрович, які наголосили, що коледж – це потужний заклад освіти Приазов’я, який готує кваліфікованих фахівців для сфери виноробства, агрономії, переробної галузі, фінансів та сфери туризму, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей. І побажали всім присутнім добра, достатку, творчого натхнення, миру та злагоди!

За сумлінну працю викладачі та працівники коледжу були нагороджені грамотами, подяками та  цінними подарунками.

Святкового настрою додав концерт, у якому взяли участь танцювальний колектив коледжу «Мегаполіс», музичні виконавці: Люцканов Віталій, Дмитренко Дар’я,Зущєнко Юлія та Жила Марія (гр. Т-3), саксофоніст  Кирилюс Ігор.

До зустрічі на 100-річному ювілеї!

0 Коментарів

Залишити коментарій.