“За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!..”

Відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2017-2018 н.р. бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. і Романець Д.В. була сформована виставка «За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!», присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва. На виставці представлені: підбірка книг про історію українського державотворення, про розвиток українського війська, підбірка творів художньої літератури, у яких відображено історію України та боротьбу за її незалежність; а також фотоальбом “Воїни. Історія українського війська” Українського інституту національної пам’яті.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено свято – «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).