Загальноміський конкурс «Осінній бал»

28 листопада 2019 року на базі Бердянського художнього музею імені І.І. Бродського відбувся традиційний загальноміський конкурс «Осінній бал», організований відділом молоді та спорту Бердянської міської ради.

У цьому конкурсі наш заклад освіти представляла чарівна пара – Щербакова Дар’я та Марцинюк Захар, які вибороли звання «Містера та Місіс осіннього балу» та приз глядацьких симпатій, завдяки своїй кмітливості, розуму та групі підтримки у складі: культорганізатора  Вержиковської Т.А., чарівних дівчат колективу «Мегаполіс» та завідувачки бібліотекою Чермісіної В.В.

Вітаємо конкурсантів!!!

View this post on Instagram

28 листопада 2019 року на базі Бердянського художнього музею імені І.І. Бродського відбувся традиційний загальноміський конкурс «Осінній бал», організований відділом молоді та спорту Бердянської міської ради. У цьому конкурсі наш заклад освіти представляла чарівна пара – Щербакова Дар’я та Марцинюк Захар, які вибороли звання «Містера та Місіс осіннього балу» та приз глядацьких симпатій, завдяки своїй кмітливості, розуму та групі підтримки у складі: культорганізатора Вержиковської Т.А., чарівних дівчат колективу «Мегаполіс» та завідувачки бібліотекою Чермісіної В.В. Вітаємо конкурсантів!!! Усі новини нашого коледжу на офіційній сторінці bc.tsatu.edu.ua #всп_бердянський_коледж_тдату

A post shared by ВСП "Бердянський коледж ТДАТУ" (@bctdatu_brd_zp_ua) on