Загальноміський патріотичний квест «Сильна нація-міцна Держава»!

12.10.2020 році на базі Відокремленого структурного підрозділу «Бердянський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» відбувся патріотичний квест під назвою «Сильна нація – міцна Держава», присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва.

Мета патріотичного виховного заходу:

• виховання здобувачів освіти у дусі відданості Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції;
  • виховання інтересу до української народної спадщини, зокрема до історії козацтва;
  • систематизація та узагальнення знань та вмінь отриманих під час викладання навчальних дисциплін: «Історія України»,«Захист України» та «Фізичне виховання»;

формування високих морально-психологічних якостей – рішучості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності, навичок працювати у команді.