Захист курсових проектів з дисципліни «Технологія переробки плодів та овочів» студентів групи ТК-41

З 23 по 27 листопада 2015 року відбувся захист курсових проектів з дисципліни «Технологія переробки плодів та овочів» студентів групи ТК-41.

Комісія у складі – Головко Л.І. – заступника директора з навчальної роботи, членів комісії – викладачів спецдисциплін – Чередниченко І.С.  та Попової О.І., оцінила проекти студентів четвертого курсу.

Варто відзначити студентів Берест Н.Ю., Бульбу Є.В., Узунову Ю.С., Цуканова В.О., Буднікова А.Б., Вони наполегливо працювали над виконанням курсового проекту та презентували їх змістовно та цікаво.

Члени комісії звернули увагу на те, що найбільш вдало захищались ті студенти, які мали можливість побувати на переробних підприємствах харчової галузі під час технологічної практики та попрацювати на робочих місцях. Їх презентації з фотографіями та схемами найбільше запам’яталися членам комісії.

Бажаємо подальших успіхів всім студентам групи ТК-41 на державних іспитах!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/RZVZKI?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.