17 січня 2019 року пройшов захист переддипломної практики в групі ТК-41 студентів механіко-технологічного відділення спеціальності 5.05170108 «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів».

Головною метою проходження практики було закріплення практично тих теоретичних знань, які студенти отримали у навчальному закладі на передових підприємствах Запорізької, Донецької та Херсонської областях. Вони підтвердили свою професійну здатність до вирішення виробничих завдань і показали високі знання з обраної спеціальності.

Комісія у складі Кузь О.Г., Ніколаєва І.В. та викладачів спецдисциплін оцінила студентів гідними оцінками та побажала успіхів під час складання комплексного екзамену за фахом.

One thought on “Захист переддипломної практики спеціальності «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів»

Comments are closed.