Захист переддипломної практики спеціальності «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів»

17 січня 2019 року пройшов захист переддипломної практики в групі ТК-41 студентів механіко-технологічного відділення спеціальності 5.05170108 «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів».

Головною метою проходження практики було закріплення практично тих теоретичних знань, які студенти отримали у навчальному закладі на передових підприємствах Запорізької, Донецької та Херсонської областях. Вони підтвердили свою професійну здатність до вирішення виробничих завдань і показали високі знання з обраної спеціальності.

Комісія у складі Кузь О.Г., Ніколаєва І.В. та викладачів спецдисциплін оцінила студентів гідними оцінками та побажала успіхів під час складання комплексного екзамену за фахом.

1 Коментар

1. Дмитро: