Захист переддипломної практики у групі ТО-41

22 січня 2018 року відбувся захист переддипломної практики в групі ТО-41 спеціальності Туризм (Туристичне обслуговування). Комісія у складі  Ніколаєвої І.В. — заступника директора з навчальної роботи, Кузь О.Г. — завідуючої навчально-методичної лабораторії, Лифарь О.А. — викладача спецдисциплін та безпосередньо керівника практики прийняли залік з практики.

Студенти проходили переддипломну практику в туристичних агенціях та туристичних фірмах Запорізької області, за результатами якої були оформлені звіти-щоденники.

Під час захисту студенти продемонстрували якісні знання, які вони отримали під час вивчення спецдисциплін у нашому навчальному закладі, закріпивши їх практично на обраних базах практики. Комісія гідно оцінили їх знання відповідними оцінками та побажала випускникам подальших успіхів під час складання державних іспитів.