Захист технологічної практики студентів-механіків

25 вересня 2017 року у ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ” відбувся відкритий захист технохологічної практики у студентів спеціальності “Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва”.

Під час захисту студенти мали можливість поділитися своїми практичними навичками, які вони отримали на передових підприємствах харчової промисловості Запорізької області.

Комісія у складі: Кузь О.Г. – завідувача навчально-методичної лабораторії; Луцишина О.М. – майстра з виробничого навчання; Єлізарова І.О. – викладача спецдисциплін, оцінила практичну підготовку та отримані знання гідними оцінками.

Адміністрація коледжу висловлює подяку ТДВ “Бердянський хлібокомбінат” та ПрАТ “Бердянські жниварки” за сприяння у підготовці майбутніх спеціалістів.

Error 404 (Not Found)!!1

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6469699705693802481?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.