Захист технологічної практики студентів-механіків

25 вересня 2017 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбувся відкритий захист технохологічної практики у студентів спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва».

Під час захисту студенти мали можливість поділитися своїми практичними навичками, які вони отримали на передових підприємствах харчової промисловості Запорізької області.

Комісія у складі: Кузь О.Г. — завідувача навчально-методичної лабораторії; Луцишина О.М. — майстра з виробничого навчання; Єлізарова І.О. — викладача спецдисциплін, оцінила практичну підготовку та отримані знання гідними оцінками.

Адміністрація коледжу висловлює подяку ТДВ «Бердянський хлібокомбінат» та ПрАТ «Бердянські жниварки» за сприяння у підготовці майбутніх спеціалістів.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6469699705693802481?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.