Заходи до Міжнародного дня рідної мови

Живильним джерелом розвитку етнічної самобутності є рідне слово та народні традиції. Саме в них народ гартує свою історію, свій багатовіковий досвід, світоглядні ідеї і сподівання на щасливе і гідне майбутнє. Тому, 21 лютого 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» було проведено низку заходів з нагоди відзначення  Міжнародного дня рідної мови - дня, який, починаючи з 2000 року згідно рішення 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, відзначають 21 лютого щороку з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. та Романець Д.В. у читальній залі було підготовлено експрес-виставку «Мова як чинник відродження нації». Викладачами-філологами Котляр С.В., Запорожець Н.М. та Бєловою А.О. було проведено написання диктанту єдості «Без мови немає народу».