Засідання методичного об’єднання класних керівників коледжу

7 листопада відбулися чергові збори методичного об’єднання класних керівників ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ”. Засідання розпочалося з приємних миттєвостей, адже голова методоб’єднання – Лифарь Олена Анатоліївна нещодавно повернулася з Херсонської області, де пройшов Регіональний етап конкурсу “Кращий куратор року – 2018”, і зайняла ІІ місце, тож колеги в урочистій обстановці привітали її.

Під час наради обговорювалися питання, що стосувалися формування лідерського студентського активу, ролі класного керівника в процесі виховання сучасної молоді, особливостей виховної роботи зі студентами перших курсів під час періоду адаптації. Крім того, вносилися пропозиції щодо шляхів удосконалення навчальної та виховної роботи.