181 «Харчові технології» Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів

Термін навчання:  на базі 9 класів -3 роки і 5 місяців;

на базі 11 класів і ПТУ – 2 роки і 5 місяців

Випускники ПТУ приймаються на скорочений термін навчання без ЗНО

Форма навчання: денна, дуальна та заочна

Про спеціальність: Згідно з Державним освітнім стандартом фахівець здатний виконувати обов’язки технолога, майстра виробничої дільниці або лаборанта на харчових підприємствах різних форм власності. Отримані знання та практичні навички дозволяють випускникам коледжу працювати  в різних сферах харчової галузі, а саме: на переробних та консервних заводах, плодоовочесховищах та промислових холодильниках, заводах продтоварів, в лабораторіях харчових підприємств, переробних цехах супермаркетів і т.д.

Професіоналізм – це ефективність, надійність, відповідальність. Саме таким якостям навчають здобувачів освіти викладачі коледжу, які завжди знаходяться в творчому пошуку, постійно працюють над вдосконаленням та підвищенням своєї педагогічної майстерності, урізноманітнюють форми та методи занять шляхом проведення ділових ігор, круглих столів, презентацій.

Проводиться постійна робота щодо удосконалення освітнього процесу, впровадження новітніх педагогічних технологій, забезпечення самостійної роботи здобувачів освіти, вдосконалення навчально-методичного забезпечення дисциплін і покращення умов для отримання практичних вмінь і навичок.

Система практичного навчання реалізується через лабораторно-практичні заняття, навчальні та виробничі практики.

Пошук інноваційних методів при викладанні спеціальних дисциплін, проведення екскурсій на передові підприємства галузі, підтримання тісних зв’язків з виробництвом прищеплює любов до обраної професії, сприяє розвитку зацікавленості в якісному оволодінні професійними знаннями.

Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за обраною спеціальністю  в закладах вищої освіти (університетах та академіях) за скороченим терміном навчання.

Якщо ви бажаєте отримати якісну та престижну освіту – завітайте до нас!