Жорстокості та насиллю – НІ!

Актуальною проблемою сучасної молоді є психологічний і фізичний булінг. Булінг  – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском. За даними дослідження UNICEF Україна за 2017 рік, 67% дітей стикалися з булінгом (були жертвою або свідком), а 40% постраждалих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою. 25% – говорили про це не з дорослими (з другом чи братом/сестрою). З тих, хто мовчать – 40% соромляться про це говорити, а 22% вважають, що це нормальне явище.

Тож, з метою попередження насильства серед студентів, практичним психологом коледжу Рибалко Катериною Володимирівною днями був проведений тренінг для студентів-першокурсників “СТОП-булінг”. Під час заняття учасники переглядали відеофільм про Ніка Вуйчича “Життя без меж”, обігрували ситуації у ролі агресорів, жертв, спостерігачів та аналізували їх.

Надзвичайно важливим у боротьбі з булінгом є небайдужість до цієї проблеми, тому студенти, їх батьки та класні керівники мають бути обізнані з цього питання, задля подальшого запобігання насиллю.