Зі святом, студентська еліто!

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. Це час, коли народжується перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці.

Студенти зажди знають як поснідати-пообідати-повечеряти за 5 грн, здати сесію маючи купу “хвостів”. Але попри те, що студента завжди можна помітити в шаленому натовпі звичайних пересічних людей… все ж таки 17 листопада цей особливий народ гуляє від душі, бо то є їхній день – День Студента. Тож, саме з нагоди такого прекрасного молодіжного свята у стінах нашого коледжу відбувся концерт для студентів. Зі сцени лунали привітання від адміністрації коледжу, а саме, від методиста Бовбаса Олександра Юрійовича, завідуючої бібліотеки Курбацької Яни Миколаївни, яка крім привітань ще й нагородила студентів груп ХТВ-2, БФ/ХТВ-1, Т-1 за участь у конкурсі стіннівок, а також від Голови студентського самоврядування механіко-технологічного відділення Лубяніченка Олександра. Розважав присутніх вокальний і танцювальний колективи коледжу, а на великій перерві всіх студентів чекала гаряча кава чай та солодощі з фруктами.

Ще раз вітаємо наших студентів зі святом і бажаємо вам: пити живильну вологу з джерела знань та гризти граніт науки, бути дисциплінованими, чесними, порядними, навчитися долати труднощі, бути наполегливими в досягненні мети, оволодіти обраною професією так, щоб бути найбільш корисним своій Україні!

From День студента. Posted by ВСП “Бердянський коледж Тдату” on 11/17/2017 (18 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2