Зустріч – бесіда «Наукова еліта в розвитку Запорізького регіону та держави»

На виконання рішення Запорізької обласної ради  від 04.10.2018 №46 «ПРО ЗАХОДИ ЩОДО СВЯТКУВАННЯ ТА ВІДЗНАЧЕННЯ 80-Ї РІЧНИЦІ УТВОРЕННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» 11.03.2019 року бібліотекарями  коледжу була організована зустріч  — бесіда студентів та викладачів з головою Ради молодих вчених факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, доцентом, кандидатом педагогічних наук  БДПУ  Онищенко Сергієм Вікторовичем.

Під час виступу були  розкриті основні аспекти роботи Ради молодих вчених, названі науковці Бердянська, які зробили вагомий внесок у розвиток Запорізького краю в області науки і техніки. По закінченню виступу, студентам та викладачам було запропоновано приймати участь у наукових конференціях на базі БДПУ, які знадобляться  у майбутньому для роботи та для всебічного розвитку особистості.