Зустріч із к.е.н., доцентом Карманом Сергієм Вікторовичем

21 березня 2019 року в читальній залі коледжу відбулась зустріч із кандидатом економічних наук, доцентом, деканом факультету економіки і бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету Карманом Сергієм Вікторовичем та студентами групи Т-3 та БФ-3.

Під час зустрічі Сергій Вікторович розповів про організацію освітній  процесу у ТДАТУ, та зокрема, на факультеті економіки і бізнесу, про умови вступу до університету та про можливості, які відкриваються перед випускниками закладів освіти міста Мелітополя.

Особливу увагу Сергій Вікторович приділив виробничим і лінгвістичним практикам студентів. Міжнародна співпраця є одною із найрозвинутих діяльностей ТДАТУ, і допомагає в цьому залучення студентів до стажування у країнах Європи.

Інформація була дуже корисною для студентів спеціальності 242 «Туризм», тому що ці практики проходять в готелях та гірськолижних курортах, а ці об’єкти, як раз і будуть першими місцями роботи майбутніх фахівців.

Можливість стажування в країнах Європи дуже зацікавила студентів групи Т-3, і деякі з них, зголосили про те, що мають наміри поїхати влітку на стажування.

Сподіваємося, що студенти втілять в реальність свої наміри, тому що це дуже допоможе їм в майбутньому знайти гарну и високо оплачувану роботу.