Зустріч студентів коледжу щодо подальшого працевлаштування до Державної прикордонної служби України

18 грудня 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбулася зустріч студентів випускних груп з Начальником відділення з добору в Запорізькій області Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України, старшим лейтенантом Тітовою Оленою Володимирівною щодо подальшого працевлаштування.

Під час бесіди Олена Володимирівна проінформувала випускників про військову службу за контрактом, вимоги до кандидатів, умови служби та вакансії. Прикордонниця акцентувала увагу на тому, що після відбору та навчання їх очікують належні умови праці, достойна заробітна плата, повний соціальний пакет та перспектива зростання по службі. Крім того, вона зазначила, що випускники мають можливість продовжувати навчання, працюючи за контрактом, або навіть здобути вищу освіту у єдиному прикордонному ВНЗ, при цьому отримавши військове звання. Також студенти мали змогу передивитися мотиваційні відеоролики про прикордонну службу, кінологів та Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького.

Детальну інформацію можна отримати за адресою:

м. Бердянськ, вул. Північна, 17-А

та за телефоном: 098-378-87-49

Висловлюємо щиру подяку керівництву Державної прикордонної служби України в Запорізькій області за змістовну та докладну інформацію профорієнтаційного характеру та сподіваємось на подальшу співпрацю.