Зустріч випускників 1979 року випуску

07 вересня 2019 року в читальній залі коледжу відбулась зустріч випускників 1979 року випуску спеціальності «Агрономія».

На заході були присутні: класний керівник Рибас Марія Марківна, вчитель фізичного виховання Медвенський Микола Євтихійович та заступник директора з виховної роботи Ірза Людмила Володимирівна.

Викладачі привітали випускників з ювілеєм і побажали наснаги, міцного здоров’я та успіхів на роботі і в особистому житті. В свою чергу, випускники підготували вірші, присвячені викладачам. Атмосфера зустрічі була дуже доброзичлива, весела, було згадано багато кумедних історій із студентського життя.

Наприкінці  заходу, випускники та викладачі відвідали оновлений музей коледжу, де викладач Рибалко Катерина Володимирівна провела екскурсію.

Адміністрація коледжу вдячна випускникам за те, що вони не забувають свою «альма-матер» та чекає на наступний ювілей, і бажає випускникам і викладачам-ветеранам міцного здоров’я, позитивного настрою і мирного неба над головою.

0 Коментарів

Залишити коментарій.