Зустріч з головним технологом ТОВ «Миколаєвський коньячний завод» — Сичовою Оленою Вікторівною.

27 лютого в читальній залі коледжу студенти спеціальностей 181 «Харчові технології» і 133 «Галузеве машинобудування» зустрілись з випускницею нашого закладу освіти, а в теперішній час головним технологом ТОВ «Миколаєвський коньячний завод» — Сичовою Оленою Вікторівною.

Під час зустрічі Олена Вікторівна з душевною теплотою згадала роки свого навчання та викладачів, які змогли закохати її у професію, яка згодом стала сенсом її життя.

Також вона розповіла про реалії виноробства України, особливості праці на сучасному виноробному підприємстві. Згадала також про те, як студенти нашого коледжу проходили практику на ТОВ «Миколаєвський коньячний завод».

Під кінець Олена Вікторівна зауважила на тому, що сьогодні професії технолога і механіка дуже затребуванні на ринку праці і запросила на практику, і в подальшому на роботу за фахом.

Олена Вікторівна побажала студентам наснаги, творчих здобутків та реалізації свого потенціалу в майбутньому професійному житті!