Зустріч з професійним інформатором Бердянського міськрайонного центру зайнятості Корнієнко Ольгою Валеріївною

06 березня 2019 у читальній залі коледжу відбулась зустріч з професійним інформатором Бердянського міськрайонного центру зайнятості Корнієнко Ольгою Валеріївною, на якій вона поспілкувалася зі студентами випускних груп.

На протязі зустрічі Ольга Валеріївна розповіла про функції, які виконує Бердянський міськрайонний центр зайнятості, про способи пошуку роботи, про пакет документів, який потрібно мати при прийомі на роботу та про основні питання і проблеми під час співбесіди.

Наприкінці зустрічі Олена Валеріївна продемонструвала відеоролик, у якому дуже докладно показано, як можна і не можна себе поводити під час співбесіди.

Маємо надію, що дана зустріч запам’ятається нашим студентам і в подальшому у них не буде поставити питання з працевлаштуванням.

За більш детальною інформацію можна звертатись до кабінету №3 Бердянського міськрайонного центру зайнятості, вул. Консульска 14/2, тел. 4-72-88