Зустрічайте Миколая! Він вас всіх чудово знає!

Його з дитинства кожен знає,
Прихід з надією чекають,
Він подарунки щедрі має,
Всіх з днем святого Миколая!
Нехай минає все погане,
А перешкод в житті не стане,
Щасливі будьте і кохані,
Хай втілюються завжди плани.

19 грудня 2019 року до ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» також завітав Святий Миколай та підготував яскравий концерт, ведучими якого виступили Деревцов Артем (гр. ГМ-3) та Попкова Ксенія (гр. Т-2). Жвавими танками порадував нас танцювальний колектив коледжу «Мегаполіс», а дуже гарні пісні подарували Жила Марія (гр. Т-3) та художній керівник коледжу Люцканов В.В. Також Ганна Котт (гр. Т-4) здивувала всіх акробатичним номером із обручами. Та звісно, окрема подяка висловлюється Єлізарову Дмитру (гр. ГМ-3) за неперевершену акторську гру.

Родзинкою свята стали маленькі символи прийдешнього року «пацючки», ролі яких виконували Бєльчев Максим (гр. ХТК-1) та Кінчевський Микита (гр. А-1). Не менш цікавими були і конкурси, за які переможці отримували солодкі призи від Святого Миколая.

Також зі святами Нового року та Святого Миколая колектив коледжу привітала директорка Шишкіна Галина Валентинівна. Вона побажала всім миру, злагоди, щастя та віри в казку, якої так не вистачає у нашому повсякденному житті.

Адміністрація коледжу приєднується до побажань Галини Валентинівни та вітає всіх з прийдешніми святами!

З Днем Святого Миколая!!! З Новим 2020 роком!!!

View this post on Instagram

Його з дитинства кожен знає, Прихід з надією чекають, Він подарунки щедрі має, Всіх з днем святого Миколая! Нехай минає все погане, А перешкод в житті не стане, Щасливі будьте і кохані, Хай втілюються завжди плани. 19 грудня 2019 року до ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» також завітав Святий Миколай та підготував яскравий концерт, ведучими якого виступили Деревцов Артем (гр. ГМ-3) та Попкова Ксенія (гр. Т-2). Жвавими танками порадував нас танцювальний колектив коледжу «Мегаполіс», а дуже гарні пісні подарували Жила Марія (гр. Т-3) та художній керівник коледжу Люцканов В.В. Також Ганна Котт (гр. Т-4) здивувала всіх акробатичним номером із обручами. Та звісно, окрема подяка висловлюється Єлізарову Дмитру (гр. ГМ-3) за неперевершену акторську гру. Родзинкою свята стали маленькі символи прийдешнього року «пацючки», ролі яких виконували Бєльчев Максим (гр. ХТК-1) та Кінчевський Микита (гр. А-1). Не менш цікавими були і конкурси, за які переможці отримували солодкі призи від Святого Миколая. Також зі святами Нового року та Святого Миколая колектив коледжу привітала директорка Шишкіна Галина Валентинівна. Вона побажала всім миру, злагоди, щастя та віри в казку, якої так не вистачає у нашому повсякденному житті. Адміністрація коледжу приєднується до побажань Галини Валентинівни та вітає всіх з прийдешніми святами! З Днем Святого Миколая!!! З Новим 2020 роком!!! Інші новини нашого коледжу на офіційній сторінці bc.tsatu.edu.ua #всп_бердянський_коледж_тдату

A post shared by ВСП "Бердянський коледж ТДАТУ" (@bctdatu_brd_zp_ua) on