Звіт бібліотеки щодо проведеної роботи за грудень 2018 року

Відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2018-2019 н.р. бібліотекарями коледжу Дривецькою Я.А. і Романець Д.В. була проведена наступна просвітницько-виховна і патріотична робота:

1) Книжково-ілюстративна виставка  «Не слів мені, а стріл крилатих, вогняних! Я хочу Вам про рідний край казать…»   (присвячена 140-річчю з дня народження О.Олеся)

2) Виставка-персоналія «Митцем треба народитися!» (присвячена 125-річчю з дня народження М.Хвильового)

2) Участь разом зі студентами коледжу в загальноміському тренінгу  «День захисту прав людини» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» в стінах Бердянського Художнього Музею ім. І.Бродського.

3) Організація та проведення благодійних акцій «Ліки для військових» та «День Святого Миколая, новорічний подарунок для бійця».